fbpx

Careers

Are you looking to join self-development driven team to change the world, save lives and make an impact in the world of mobility? Feel free to drop us your CV and shortly describe your motivation for joining Bercman.


OTSIME KRAKULI MEESKONDA ELEKTROONIKAINSENERI 

Krakul on Eesti juhtiv IoT ja autonoomsete süsteemide arendaja, mis kasvas välja ESTCube-1 projektist. Meie missiooniks on muuta tehnoloogia inimlikumaks. Me ei ehita Krakulis ainult tooteid, vaid teeme seda koos inimestega, kellel on visioon ja tahtmine ehitada midagi, mis võiks inimkonnale kasu tuua. Aitame ettevõtetel tooteid täies mahus välja töötada – ideest prototüübini ja kuni tootmiseni. Oleme lõpule viinud enam kui 100 rahvusvahelist projekti Baltikumis, USA-s, Rootsis, Mehhikos, Vietnamis, Hispaanias ja paljudes teistes riikides. Krakul on Nasdaq First Northil noteeritud tehnoloogiaettevõtte AS Bercman Technologies tütarühing.  

Otsime meeskonda elektroonikainseneri, kelle töö on tihedalt seotud autonoomsete süsteemide ja asjade interneti projektidega. Oled osa meie interdistsiplinaarsest meeskonnast, kes vastutab automatiseeritud süsteemide lahenduste arendamise ja integreerimise eest meie klientide toodetesse. 

SINU PEAMISED TÖÖÜLESANDED: 

MEIE OOTUSED SULLE: 

Kõlab huvitavalt? Saada oma CV koos mõtetega selle kohta, mis Sind kandideerima ajendas, aadressil info@krakul.eu OTSIME KRAKULI MEESKONDA MEHAANIKAINSENERI
 

Otsime meeskonda mehaanikainseneri, kelle töö on tihedalt seotud autonoomsete süsteemide ja asjade interneti projektidega. Oled osa meie interdistsiplinaarsest meeskonnast, kes vastutab automatiseeritud süsteemide lahenduste arendamise ja integreerimise eest meie klientide toodetesse. 

SINU PEAMISED TÖÖÜLESANDED: 

MEIE OOTUSED SULLE: 

MIKS LIITUDA KRAKULIGA? 


Kõlab huvitavalt? Saada oma CV koos mõtetega selle kohta, mis Sind kandideerima ajendas, aadressil
info@krakul.eu 

Bercman
Technologies

Bercman Technologies AS
Reg. no. 14134425
VAT EE101977472
Riia 26, Tartu, 50405, Estonia
info@bercman.com


Cookies pop-up window.