fbpx

4 põhjust, miks investeerida Bercmanisse

28.04.2022

Veel kuni 2. maini saab märkida Bercmani aktsiaid, mis täiendavalt avalikus pakkumises on.

Kui kaalud võimalust Bercmani investoriks hakata või juba olemasolevat investeeringut suurendada, siis siin on neli põhjust, miks meie usume, et Bercmanisse investeerida võiks:

1) Tugev tiim. Meie tugev tiim koosneb Bercmani ja Krakuli ligi 40-st talendikast ja kogenud riistvara- ja tarkvaraarendajast, müügi- ja äriarendusspetsialistist ning juhtkonnast ja nõukogust.

2) Rahvusvaheline turg. Meie tooted ja teenused on seotud inimestega olenemata nende rahvusest või päritolust. Seeläbi näeme ettevõtte ärivõimalusi kogu maailmas.

3) Hüppeline ja kindel käibekasv. Tõstsime hiljuti Bercmani käibeprognoose kahekordseks, sest käibestruktuuri lisandus Krakuli näol täiesti uus ärisegment ning eelmisel aastal tehtud ettevalmistused nutikate ülekäiguradade müügiks on loonud hea lähtekoha lähiaastate kasvuks.
4) Loome uut turvalisemat maailma. Oleme oma missioonile truuks jäädes igapäevaselt pingutamas selle nimel, et arendada tehnoloogiaid, mis muudavad meie elu turvalisemaks. Tegutseme selle nimel, et nutikad tehnoloogiad jõuaksid võimalikult kiiresti meie igapäevaeludesse.

❕See on reklaam. Ettevõtte kirjeldus on kättesaadav investorilehel. Käesolev reklaam ega ettevõtte kirjeldus ei kujuta endast pakkumist aktsiate ostmiseks ega soovitust aktsiatesse investeerida. Enne aktsiatesse investeerimist lugege hoolikalt ettevõtte kirjeldust, et saada infot võimalike riskide kohta ja konsulteerige vajadusel asjatundjaga.

Let us know if we can help you deliver innovative solutions for complex problems Contact Us  Bercman
  Technologies

  Bercman Technologies AS
  Reg. no. 14134425
  VAT EE101977472
  Riia 26, Tartu, 50405, Estonia
  info@bercman.com


  Cookies pop-up window.